Şirket Profili;

Şirketimiz; Konut, site, ofis binaları alışveriş merkezleri, banka şubeleri, servisler, hastaneler ve fabrikaların ısıtma, havalandırma, klima, sıhhi tesisat, güneş enerjisi sistemleri,  içme suyu altyapı vb. gibi mekanik sistemleri başarıyla uygulamaktadır.

Firmamız geçmiş yılların vermiş olduğu tecrübelerle mekanik tesisat la ilgili bütün kapalı ve açık alanlarda proje aşamasından başlayarak son noktaya kadar özveriyle çalışmayı temel prensip kabul etmiştir. Her geçen gün büyüyerek gelişmiş, sorumluluklarını eksiksiz ve zamanında yerine getirmiş olup, misyonunu ve vizyonunu korumuştur. Amacımız mekanik tesisat alanında uzun yıllar hizmet etmektir. Firmamızın güçlenmesinde yardımcı olan değerli işverenlerimize sonsuz teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden her zaman ileri teknoloji ürünleri kullanarak müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmaya devam edecektir.

Çevre Politikamız;

Erbu Isı yönetim ve çalışanları, kapsamda belirtildiği üzere;

  • Çevre boyutları ile ilgili uyulması zorunlu kabul edilmiş, ulusal ve yerel kanun ve yönetmeliklere, Müşteri Şartnamelerine uygun çalışmayı,
  • Çevre kirliliğini önlemeyi,
  • Doğal kaynakları en verimli şekilde kullanmayı,
  • Sürekli gelişimi ve bu konuda hedefler koymayı,
  • Çevre politikasını çalışanlarına, tedarikçi ve taşeronlarına iletmeyi,

Çevre politikası olarak benimsemekte ve taahhüt etmektedir.